Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

CAPTAİN BLACK PURO

CAPTAİN BLACK CHERİSE (VİŞNE'Lİ)..
675,00TL
Vergiler Hariç:675,00TL
Captain Black Dark Crema Puro, bir tütün markasıdır. Bu markanın sigaraları, özel olarak işlenmiş tütün yapraklarından yapılmaktadır. Bu sigaranın tadı, yoğun bir tütün aroması ve koyu bir tat profili sunar. Ayrıca, bu sigara, kremsi bir dokuya sahip olup, yoğun bir dumana sahip olabilir. Sigara içe..
675,00TL
Vergiler Hariç:675,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Captain Black Puro Al

Küçük puro ve tütün üretiminde faaliyet gösteren Captain Black oldukça kaliteli ürünleri piyasaya sürmektedir. Captain Black puro al seçeneği ile birbirinden farklı aromalara ve birbirinden farklı çeşitlere sahip purolardan istediğinizi satın alabilirsiniz. Original, Red, Gold, Cherry Sweets, Peach Rum, Vanilla ve Chocolate olarak birbirinden ayrılan çeşitlerin her biri farklı bir tada sahiptir. Boğaz yakmayan bir puro oluşu ile çok sık tercih edilmektedir. İçerken keyif alabilirsiniz ve bir o kadar da uygun fiyatlı olmasıyla kolay erişilebilir bir hal almıştır. 9-12 mg arasında nikotin barındırırlar ve tüm aromalar tam kararında kullanıldığı için oldukça sevilirler. En sevilen çeşidi ise Captain Black Original'dir.

Captain Black Puro Çeşitleri

Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilen Captain Black puro çeşitleri ; Original, Red, Gold, Cherry Sweets, Peach Rum, Vanilla ve Chocolate olarak sınıflandırılır. Tüm çeşitlerinde ayrı bir tat ve lezzet vardır. Aroma miktarı hepsinde tam kararında olmakla birlikte, boğaz yakmayan bir üründür ve nikotin miktarı tüm çeşitlerinde 9-12 mg arasındadır. En beğenilen türü Original'dir ve onu Chocolate takip eder. Original olanı sadedir ve onun dışında kalan diğerler için birbirinden farklı aromalar bulunmaktadır. Tüm çeşitlerinde kalite ön plandadır ve uygun fiyatlı bir ürün olması sebebiyle herkes kolaylıkla ulaşabilmektedir. Tütün çeşitleri de white, gold, royal, light ve son olarak da cherry olarak çeşitlendirilirler.

Captain Black Puro Çikolatalı

Amerika Birleşik Devletleri'ne ait bir ürün olan Captain Black Puro, her tüketicinin beğenerek kullandığı bir üründür. Bu ürün, farklı aromalara sahip olarak üretilmektedir. Özellikle çikolatalı puro dendiğinde ilk akla gelenlerden olan Captain Black Puro Çikolatalı, farklı aroması ve pürüzsüz içim keyfi sayesinde puro severler tarafından çokça tercih edilmektedir. Bu puronun kokusu ve tadı çikolatayı hatırlatmaktadır. Ağır bir kokusu yoktur ve boğaz yakmayan özellikte üretilmektedir. Genelde Türk kahvesi ile birlikte tercih edilmektedir. Fazla sert olmayan yani yumuşak ve hafif bir yapıya sahiptir. Genelde bir kutuda sekiz adet olan bu ürün, kutu sayısına göre farklı fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır.

Captain Black Puro Fiyatı

Fermente edilerek ve kurutularak elde edilen tütün çeşidi olan puro, birçok marka tarafından üretilmektedir. Bu markalardan biri olan Captain Black Puro, Amerika Birleşik Devletleri'ne ait bir ürün olmasına rağmen günümüzde en çok Kanada'da tüketilmektedir. Ülkemizde de sevilerek tüketilen bu puro markası, farklı aromalara sahip olması nedeni ile öne çıkan puro ürünlerinden biri haline gelmiştir. Bu puronun çeşitlerine baktığımızda ise orijinal, kırmızı, altın, vişneli tatlar, şeftali rom, vanilya ve çikolata gibi çeşitleri bulunmaktadır. Captain Black Puro Fiyatı ise ürünün çeşidinin belirli özelliklerine ve kutu sayısına göre farklılık göstermektedir. Genelde bir pakette sekiz tane olarak kutulanan purolar, paket sayısına göre 350-650 tl arasında bir fiyat aralığına sahiptir.

Captain Black Puro Fiyatları

Puro pek çok tütün kullanıcısı tarafından severek tüketilen bir üründür. Puro dünyada Küba, Donimik Cumhuriyet, ABD, Brezilya, Endonezya, Meksika gibi ülkelerde yüksek miktarda üretilmektedir. Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilen Captain Black Puro bunlardan biridir. Bu ürün, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de en çok tercih edilen puro markalarından biridir. Koku yapmayan, yumuşak yapıda ve ağız yakmayan özellikte olduğu için severek tüketilmektedir. Farklı aromalara sahip olan bu puro; vanilya, vişne, limonlu gibi çeşitlerde üretilmektedir. Captain Black Puro Fiyatları ise satılan kutu sayısına göre 350-650 arasında bir ücret aralığına sahiptir. Captain Black Puro'nun bir paketinde genelde sekiz adet ürün bulunmaktadır.

Captain Black Puro Sipariş

Tüm dünyada zengin bir kültüre sahip olan puro, en çok tercih edilen tütün ürünlerinden biridir. Bu kadar çok tercih edilmesi markalaşma olarak da bu ürünün önü açmıştır. Kaliteli puro markalarından biri de Captain Black Puro'dur. Bu ürün, farklı çeşitleri ile piyasada sevilerek tüketilen bir puro markasıdır. Yumuşak bir yapıda üretilen bu ürün; vanilya, vişneli, çikolatalı ve şeftali gibi farklı aromalarda üretilmektedir. Bunların dışında bu ürün, koku yapmayan ve ağız yakmayan özellikte üretilmektedir. Ülkemizde de sevilerek tüketilen bu ürünün, satışını firmamız gerçekleştirmektedir. Güvenilir web sitemizde bu ürünün çeşitlerine ulaşabilirsiniz.  Siz de Captain Black Puro Sipariş vermek isterseniz web sitemizden sipariş oluşturabilirsiniz.

Captain Black Puro Tütünü

Captain Black puro tütünü, en kaliteli puro tütünlerinden olmakla beraber çoğu kişinin tercih ettiği bir üründür. 9-12 mg arasında nikotin seçenekleri bulunmaktadır. Boğaz yakmayan özellikte ve mtl likit şeklinde üretilmiştir. White, gold, royal, light ve cherry seçenekleri mevcuttur. Satın alındıkları şişe 60ML Gorilla iğne uçlu özel şişedir. Çok beğenilir ve çoğu kişi tarafından da sıklıkla tüketilen bir üründür. Bunun sebebi hem boğaz yakmamasından hem de aromalarının gerçekten çok beğenilmesi ve gayet kaliteli bir puro ürünü olmasından kaynaklanmaktadır. Sade versiyonu da bulunmaktadır. Ayrıca gayet uygun fiyatlı olmaları sebebiyle de tüm çeşitleri en çok tercih edilen puro türlerinden olmuştur.  
puro satın al - puro satin al - kaliteli puro satın al - puro fiyatları - ucuz puro satın al