Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

MOODS

MOODS FİLTERESİZ PURO
Stokta yok
MOODS FİLTERESİZ PURO..
900,00TL
Vergiler Hariç:900,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Moods Puro Ballı

Puro severlerin aromalı puro tercihlerinin başında moods puro ballı gelmektedir. Normal puronun ağır geldiğini düşünenler ve aromalı sevenler için içimi rahat, aromalı moods puroların satışını yapmaktayız. Her yerde bulunmayan gerçek moods puroları firmamızda çeşitleri ve farklı seçenek imkanı ile her zevke hitap edecek şekilde bulmanız mümkün. Ballı moods purosu, puroda bal aroması ve kokusu severler için üretilmiştir. İçimi rahat, ardından güzel bir koku bırakmaktadır. Ballı moods puronuz bitse dahi ardında aromanın kokusu uzunca bir süre sizinle kalmaktadır. Ballı moods puro, ince yapılıdır ve normal purolardan daha az yer kaplamaktadır. Moods puroları ağızlıklı ve ağızlıksız şekilde çeşitleri ile bulmanız mümkündür.

Moods Puro Çeşitleri

Dannemann şirketinin ürettiği Moods puro ilk aromalı purodur. 1994 yılında üretilmeye başlanan ürün birinci sınıf tütün ile sarılır. Moods puro çeşitleri filtreli mini duble filtreli ve filtresizdir. Oryantal, virginia ve tropik aromaları tütünlerden oluşturulur. Kullanıcılarına lezzet ve aroma keyfini sigara ile sunar. Filtreli Moods puro Türkiye'de oldukça nadirdir. Burada filtresiz bulmak daha kolaydır. Moods purolar minyatür puro olarak da satışa sunulur. Minyatür puro daha çok sigaraya benzer. Puro ile sigara arasında bir üründür. Puro içmeye yeni başlayanlar için idealdir. Cigarillo olarak bilinir. Boyutu, kokusu, aromalı tadı ile kullananların vazgeçilmez ürünüdür. Keyif verme, kaliteli tütün içme ve uygun fiyat kombinasyonuna sahiptir.

Moods Puro Fiyat

Aromalı puro severlerin tercihi olan moods puro, oldukça keyifli bir içime sahiptir. Moods puronun birçok aromalı çeşidi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra ince puro olarak üretilip satılmaktadır. İnce puro şeklinde üretilen moods puro, tropikal, meyve, vanilya gibi aromalardan oluşmaktadır. Moods purolar, ağızlıklı ve ağızlıksız olarak satışı mevcuttur. Moods purolar bitse dahi aromaları kutusunda aylarca kokmaktadır. Keyifli bir koku eşliğinde puro içmek isteyenlerin tercihidir. Moods puro fiyat olarak adet miktarı, aromaları, ağızlıklı ve ağızlıksız olmasına göre değişmektedir. Gerçek moods purosu, her yerde bulunmamasına karşın firma olarak; gerçek moods purosunu, tüm çeşitleri ile ve ağızlıklı, ağızlıksız olacak şekilde satışını gerçekleştirmekteyiz.

Moods Puro Fiyatları

Moods puro aromalı purolar arasında en çok tercih edilenlerden biridir. Kaliteli tütün içeriğine sahiptir. Moods puro fiyatları, genel puro fiyatları arasında en uygun olanlardandır. Bir pakette 20 adet ince puro bulunur. Ortalama 100 lira civarında fiyata sahiptir. Dannemann şirketinin ürettiği bir purodur. Aroması öyle güçlüdür ki purolar bitse dahi kokusu kutu içinde aylarca kalabilir. Çoğunlukla az puro içen veya puro içmeye yeni başlayanlar kullanır. Hem fiyat hem de hafif aroması ile yeni başlayanlara daha uygundur. Tropik meyve ile vanilya aromalarının karışımından oluşan bir tadı vardır. Filtresiz moods puro filtreli moods puroya göre daha ağırdır. Filtreli moods puro herkesin içebileceği bir cigarillodur.

Moods Puro Satın Al

Moods puro özellikle puro içmeye yeni başlayanlar için uygundur. Hafif duman olarak da bilinir. Moods puro satın al denildiğinde bir pakette 20 adet puro gelir. Ağızlıklı ve ağızlıksız olarak satılsa da genellikle ağızlıksız satışı vardır. Aroma olarak hoş bir üründür. Uygun fiyatlı yüksek kaliteli purolar arasındadır. Uzunluğu 77 mm çapı da 7 mm olarak üretilir. Kesime ihtiyaç duyulmayan bir purodur. Karbon filtresi vardır. Bu puroyu içenler genellikle hafif aromasından ötürü tercihini değiştirmez. Tadı ile damaklara bordo paketi ile de gözlere hitap eder. Moods puro keyifli dakikalar yaşamak isteyenler için özel bir purodur. Her bütçenin karşılayabileceği uygun fiyatta satılır.

Moods Puro Satış

Moods puro, ince ve kısa yapılı aynı zamanda farklı aromalar ile üretilmiş puro çeşididir. Aromalı puro severlerin tercihi olan moods puroların birçok aroma çeşidi mevcuttur. İnce yapılı olması nedeni ile içimi kolay ve paket içerisinde taşıma kolaylığı sağlamaktadır. Aroma çeşitleri olarak; tropikal, meyveli, vanilyalı, ballı ve benzer aromalar ile üretimi yapılmaktadır. Her zevke hitap edecek aromalarda üretilen moods purolar, ağızlıklı ve ağızlıklı olacak şekilde satılmaktadır. Moods puro satış olarak nerelerde satıldığı araştıranlara, firma olarak satışını gerçekleştirmekteyiz. İstediği aromada ve ağızlıklı, ağızlıksız şekilde puro satın almak isteyenler için satışımız mevcuttur. Moods puro aroma kokuları, puro bittikten sonra dahi uzunca süre kokmaktadır.

Moods Puro Türkiye

Dannemann şirketi tarafından üretilen moods purolar, aromalı puro severlerin tercih ettiği bir puro türü olmaktadır. Aromalı olması ve bunun yanı sırı ince şekilde üretilmesi ile içimi oldukça kolay olmaktadır. İnce ve kısa şekilde üretilen moods purolar, içerisine kullanılan aromalar nedeni ile de puro severler tarafından tercih sebebi haline gelmiştir. Moods puro zor bulunan puro çeşitlerinden olmakta ve moods puro Türkiye satışı var mı, diye çokça sorulmaktadır. Firma olarak gerçek moods puro çeşitlerini sizler ile buluşturmaktayız. Paket içinde satılan moods purolar ince ve kısa yapıda olması ile taşıma kolaylığı da sağlamaktadır. Farklı aromalarda, ağızlıksız ve ağızlıklı seçenekleri ile alışverişinizi yapabilirsiniz.
puro satın al - puro satin al - kaliteli puro satın al - puro fiyatları - ucuz puro satın al