Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

PHİLLİES BLUNT

PHİLLİES BLUNT TİTAN..
1.250,00TL
Vergiler Hariç:1.250,00TL
PHİLLİES BLUNT HONEY BALLI PURO..
1.250,00TL
Vergiler Hariç:1.250,00TL
PHİLLİES BLUNT CHOCOLATE ÇİKOLATA PURO..
1.250,00TL
Vergiler Hariç:1.250,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Phillies Blunt

Amerika Birleşik Devletleri yapımı bir puro markası olan Phillies, aromalı purolar üretmektedir. Yüz yıllık bir geçmişe sahiptir. Phillies Blunt, markanın daha ince bir yapıya sahip olan puro çeşididir. Çikolatalı, çilekli, üzümlü, ballı, şeftalili, elmalı, hindistan cevizli, konyaklı ve tarçınlı gibi birçok çeşidi vardır. Phillies Blunt geniş bir tütün ve ürün yelpazesine sahiptir. Paketlerin içinde beş adet puro bulunmaktadır. Satışı tekli paket halinde yapıldığı gibi on adet paket içerikli kutu satışları da vardır. Dumanı tatlı ve zengindir, içimi kolay olan Phillies Blunt sık sık tercih edilen puro markalarından biridir. Çikolatalı olan Phillies Blunt markanın en çok tercih edilen ürünlerindendir.

Phillies Blunt Ballı Satın Al

Phllies markasının birçok aroması olan tütünü vardır. Phillies Blunt ballı ve Phillies Blunt çikolatalı olanları ülkemizde yoğun talep görmektedir. Diğer purolara göre daha yumuşak olan bu tatlar özellikle kahve ile içildiğinde keyif verir. Ballı tütündeki tatlı aroma, puronun alt tonlarını daha tatlı hale getirir. Ballı paketin dış ambalajı arı kovanı şeklindedir. Bir karton olarak ya da tekli paket olarak satın alınabilir. Tek paketin içinde 5 adet ballı sigarillo vardır. Karton alarak alındığında daha uygun fiyata gelir. Ballı phillies blunt tiryakileri genellikle karton olarak satın alır. Ürünü günlük tüketen kişiler genellikle bu aromalarda tatlar tercih ettiği için satın alma oranı yüksektir.

Phillies Blunt Chocolate (Çikolata) Puro Sipariş

Phillies Blunt Chocolate (Çikolata) Puro, yoğun çikolata aromasına sahip sigarillodur. Sigara ile puro arasında bir üründür. Orta sertlikte hafif ve yumuşak bir tada sahiptir. Puro içmeye yeni başlayanlar ya da orta seviyede olanlar tercih edebilir. Bir paketin içinde beş adet çikolatalı puro vardır ve kalın bir puro değildir. Çikolata aroması çok baskındır. Paket açıldığı andan itibaren etrafa yoğun bir çikolata kokusu yayar. Kahve ve viski ile içilir. Uzun süreli içime sahip purolardan biridir. Fiyat olarak oldukça uygundur. Ayrıca kaliteli bir purodur. İçmesi keyif verir, bağımlılık yapma gibi bir etkisi yoktur. Sigara yerine tercih edilen çikolata aromalı bir tütündür.

Phillies Blunt Çikolatalı Puro Satış

Phillies blunt çikolatalı puro Amerika Birleşik Devletleri, Pennsylvania'da üretilen Phillies markasının en sık tüketilen ve popüler olan puro çeşididir. Markanın ürettiği blunt ürünleri klasik purolardan daha ince bir yapıya sahiptir. Phillies blunt ürünleri elmalı, çilekli, ballı, şeftalili birçok aromaya sahip olsa da bu aromaların hiçbirisi markanın ürettiği çikolatalı ürünlerin popülerliğine ulaşamamıştır. Phillies blunt çikolatalı puro içimi kolay ve pürüzsüz bir yapıya sahiptir. Dumanı kadifemsi ve toprak tonlarına sahiptir. Yaydığı çikolata kokusu hafif tuzlu tadıyla birleşerek eşsiz bir içim deneyimi sunar, şekerli tatları ve aroması kullanıcıların etrafını sarar. Kahveyle birlikte içilmesi, içim deneyimini zenginleştireceğinden ötürü şiddetle tavsiye edilir.

Phillies Blunt En Uygun Fiyat

Phillies markası Amerika yapımı bir tütün markasıdır. Esas adı Philadelphia olan marka Pennsylvania'da üretildiği için bu adı almıştır. Puro olarak orta kalite ve orta yumuşaklıkta özellikler gösterir. Phillies blunt puronun ince halidir. İsim olarak cigar ya da cigarillas olarak da adlandırılır. Phillies Blunt fiyatları satılan ürüne göre değişebilir. Özellikle çikolatalı olan ürün en çok talep edilen ince purolardan biridir. Bu nedenle fiyat olarak da diğerlerine göre farklılık gösterebilir. 5'li puro olan paketler halinde satılan ürünün fiyatı dolar üzerinden verilir. Ülkemizde üretimi olmadığı için dolar kuru değiştikçe fiyatında da değişim yaşanır. Daha uyguna gelmesi için onlu paketler şeklinde satın alınabilir.

Phillies Blunt Honey (ballı) Puro En Ucuz

Phillies blunt honey (ballı) puro tütün ve bal tadını bir arada bulabileceğini bir üründür. Puro severleri tercih ettiği ürün ince puro olarak geçer. Bunun adına da sigarillo denir. Aroma olarak tamamen baldan oluşur. Orta yumuşaklıkta sertliği olan bir tadı vardır. Bu nedenle sigarillo içmeye yeni başlayanlar, sigaradan vaz geçmek isteyenler ürünü daha çok tercih eder. Lezzet açısından da yumuşak ve orta yumuşak bir lezzet içerir. Ürünün kokusu dahi bal şeklinde kokar ve çok yoğundur. Orijinal ve kaliteli Phillies blunt honey bulmak kolay değildir. Klasik bir puro tadı olmadığı için her yerde kolay kolay bulunmaz. Bu yüzden de değerlidir.

Phillies Blunt Puro Fiyat

Phillies, puro konusunda çok başarılı bir firmadır. Ürettiği purolar her yaştan insana hitap eder. Tat olarak hafif ve orta yoğunlukta ürünleri vardır. Genellikle meyve aromaları olması tütüne yumuşak içim sağlar. Fiyat, performans açısından da kalitelidir. Phillies Blunt puro fiyat olarak herkesin alabileceği şekilde satılır. Dolar kurunun değişmesine bağlı olarak puronun da fiyatları değişebilir. Çünkü üretim yeri Amerika'dır. Bir paket Phillies Blunt içinde beş tane puro vardır. Ürün paket olarak satıldığı için ödenen fiyat beş adet puroya verilir. Yapı olarak sigara ile puro arasında olduğu için cigarillo da denilir. En çok talep gören çeşidi çikolata aromasına sahip olan purosudur.

Phillies Blunt Puro Satış

Phillies, tütün konusunda aromalı puro satışı olan bir markadır. Özellikle çikolatalı ve ballı puroları yoğun talep alır. Şeftali, çilek, mango, nane, hindistan cevizi, tarçın, şeker, karpuz, tekila, rom ve elma gibi aromaları da vardır. Phillies markasının blunt puroları ince purolardır. Bu nedenle özellikle sigaradan puroya geçen kişiler daha çok tercih eder. Keyif vermesi için arkadaş ortamlarında gençler tarafından da kullanılır. Phillies Blunt puro satış Türkiye'de nadir yerlerde vardır. Bir paketinde 5 adet puro olan ürün oldukça uygun fiyata satılır. Kalitesi yüksek bir marka olduğu için tüm dünyada sıklıkla tercih edilir. Tütünü ve aroması başarılı bir şekilde birleştirilmiştir.

Phillies Puro Fiyatları

Geniş bir aroma ve ürün yelpazesine sahip olan Phillies marka puroların her çeşidini her yerde bulmak oldukça zordur. Phillies puro fiyatları aromalarına, stok durumlarına ve daha pek çok değişik sebepten ötürü değişiklik göstermektedir. Diğer çoğu puro markası gibi Phillies purolar da bir paketinde beş adet puro içermektedir. Tek bir paketin fiyatı 60 ve 80 lira arasında değişebilmektedir. Phillies purolar piyasadaki alternatiflerine oranla nispeten daha uygun fiyatlara sahiptir. Tütün satan güvenilir web sitelerinden ya da tütün satan dükkanlardan Phillies purolara ulaşmak mümkündür. Havaalanlarındaki duty free dükkanlarda da satışları yapılmaktadır. İçinde on paket ürünün bulunduğu elli adet puro içeren kutuların fiyatları da paket fiyatına göre belirlenmektedir.
puro satın al - puro satin al - kaliteli puro satın al - puro fiyatları - ucuz puro satın al