Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

VİLLİGER

VİLLİGER
Stokta yok
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Villiger Premium Puro

Villiger premium pro , en kaliteli tütünleri kullanarak oluşturulmuştur. Birçok aroması mevcuttur. Şık tasarlanmış kutularında özel bir şekilde paketlenmiş halde gelmektedirler. Oldukça uygun fiyatlı olan bu purolar Küba, Amerika ve Asya tütünlerinden elde edilmiştir. Sumatra yaprağının sarılmasıyla da lezzetine farklı bir dokunuş eklenmiştir ve gerçekten tadı en çok sevilen purolar arasında yerini almıştır. Premium serisini birçok kişinin tercih etme sebebi ağır bir kokusu olmaması ve boğaz yakan bir tada sahip olmamasıdır. Bu sebeple keyifle içilebilir ve özellikle günlük kullanımda sorun yaratmayacak bir purodur. Aromaları tam kıvamında olmakla birlikte en sevilen çeşidi No:8'dir. Diğer tüm çeşitleri de beğenilerek tüketilmektedir.

Villiger Puro Çeşitleri

Villiger puro çeşitleri en çok tüketilen purolardandır. Numaralandırılarak birbirinden ayrılırlar. Bazı çeşitlerinden bahsetmek gerekirse: Villiger No:1, Brezilya tütünleri içermektedir. Sumatra yaprağı ile sarılmıştır. Bu yüzden adı da bazı yerlerde Sumatra olarak geçebilir. Bir kutuda beş adet bulunmaktadır. Villiger No:3; Güney Amerika tütünü ile üretilmiştir. Villiger No:6, plastik bir filtre ucuna sahiptir. Villiger No:8 en beğenilen çeşittir. Villiger No:9 ise orta sertliktedir. Tüm çeşitleri çok sevilen ve tüketilen Villiger, paketlerde her bir puro alüminyum folyoya sarılı halde müşterisine ulaşır. Bu da puroların tazeliğini korumasını sağlar ve uzun vadede tüketimini kolaylaştırır. Villiger ayrıca uygun fiyatlarla da temin edilebilecek bir üründür.

Villiger Puro Fiyat

Villiager aromatik küçük purolar yapan bir markadır. Küçük purolara kısaca sigarillo da denilir. Özel metal kutusunda muhafaza edilen 5'li purolar İsviçre'den tüm dünyaya yayılır. İsviçre'den geldiği için fiyat olarak döziv kuru baz alınarak hesap yapılır. Villiger puro fiyat diğer purolara göre daha fazladır. Özellikle Premium no.6 cherry ürünü kullananların vazgeçemediği bir üründür. Yoğun aroması ile günde en az bir kez kullanılır. Markanın puroları kolay kullanım için özel plastik uç ile üretilir. Bu da vişneli sigarillo içen bir kişiye keyif vermenin yanında özel de hissettirir. Stokları çok çabuk bittiği için sık sık kontrol etmekte fayda vardır. Hızlı bir şekilde gelerek hızlı şekilde satın alınır.

Villiger Puro Fiyatları

Villiger puro, pürüzsüz sargı yaprağı ile sarılan kaliteli tütünlerle elde edilir. Dünyanın en verimli topraklarında özel olarak yetiştirilen tütünler oldukça kalitelidir. En çok beğenilen çeşitleri; Villiger Premium No 1, Villiger Premium No 6, Villiger Premium No 7 ve Villiger Premium No 8'dir. Villiger puro fiyatları çeşitlerine göre değişiklik gösterebilir. Ürün karton paket yerine metal kutuda satıldığı için diğer purolara göre de fiyat olarak farklıdır. Plastik uçlu filtre sahibi olması kullanıcılarına avantaj sağladığı için de ayırt edici bir purodur. Uzunluk olarak yaklaşık 170 mm boyu vardır. Uzun fakat ince bir puro denilebilir. Farklı aromaları ile içildiği ortamda keyif verici etkisi bulunur.

Villiger Puro Nereden Alabilirim?

Puro, içmeye yeni başlayanlar için kalın ve ağır gelebilir. Bu nedenle birçok puro firması sigarillo adı verilen ince purolar üretir. Villiger puro da sigarillo ürünlerini satan yerlerden biridir. Villiger sigarillo alanında başarılı ve kaliteli tütün üreten bir firmadır. Ülkemizde çok fazla tiryakisi vardır. Villiger puro nereden alabilirim sorusu sık sık sorulur. Villiger puroların menşei İsviçre'dir. Türkiye'de üretimi olmadığı için yurt dışından temin etmek gerekir. Firmamız paket ve karton şeklinde sipariş alarak sigarilloları kapınıza kadar göndermektedir. 5'li şekilde metal kutuda satılan tütünler uygun fiyatlı purolar kategorisinde yer alır. İçim, tat, aroma olarak orta sınıf bir puro olarak bahsedilebilir.

Villiger Puro Satın Al

Villiger puroları düz ve pürüzsüz sargı yaprağı ile sarılan kaliteli tütünlerden oluşur. Üst segment purolar arasında gösterilen bir markadır. Plastik filtre ucu vardır. Bu uç sayesinde çok daha rahat içim sağlanır. Marka, kullanıcılarına en keyifli içimi tattırmak için verimli topraklardan tütün toplar. Bu nedenle Villiger puro satın al dediğinizde diğer purolara göre fiyat yüksek olabilir. Makine yapımı küçük purolardan oluşan bir kutusunda 5 adet puro vardır. Villiger Premium No. 6 Cherry (kiraz) en çok beğenilen çeşitlerinden biridir. Paraguay, Dominik ve Zambiya'dan toplanarak dolgu tütün kullanılır. Toplanan tütünler İsviçre'de en teknolojik makineler içinde sarılmaya başlanır. Ekvador sargı yaprakları ile sarılır.

Villiger Puro Türkiye

Villiger puro Türkiye sınırları içerisinde kolayca bulabileceğiniz bir puro çeşididir. Çoğu insanın beğenerek tükettiği Villiger çeşitlerinin satışı Türkiye'de de yapılmaktadır. Villiger puro serilerinde en kaliteli tütün türlerinden olan Küba tütünleri kullanılırken sarma işlemi de en kaliteli yapraklar tarafından yapılmaktadır. Bu sayede Villiger de tüketicilerine benzersiz bir lezzet ile eşsiz bir deneyim sunmaktadır. Birçok aromalı çeşidi ve serisi bulunmaktadır. Ağır bir kokusu ve zorlayıcı bir tadı yoktur. Bu yüzden çoğu kişinin rahatlıkla tüketebileceği bir puro türüdür. Villiger kaliteli bir üründür ve ürünün elinize ulaşması da kaliteli koşullarda gerçekleşmektedir. Tazeliğini koruyacak şekilde paketlenir ve özel tasarım kutusu ile sizlere ulaşır.
puro satın al - puro satin al - kaliteli puro satın al - puro fiyatları - ucuz puro satın al